Pronájem - 1+kk Hudečkova

Pronájem bytu 1+kk Hudečkova , Praha 4

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám podnájem v bytě 1+kk 35 m2, který je vhodný pro mimopražské zájemce, pracující v Praze nebo dvojici která neplánuje potomky v brzké době. Předpoklad je dlouhodobý pronájem.

Nabízíme zařízený byt orientovaný na západ, k okamžitému nastěhování, s nadsázkou si stačí vzít příbor a deku, pak už můžete bydlet. Bytová jednotka je bohatě vybavena úložným prostorem v podobě vestavěné skříně v chodbě a vestavěnou stěnou v pokoji. Vestavěná stěna ukrývá i pohodlnou manželskou postel, čímž důmyslně šetří prostor, ale hlavně se velice lehce ovládá.

Kuchyňský kout je vybaven elektrickou troubou, varnou deskou a lednicí. Všechny spotřebiče jsou zabudovány do kuchyňské linky, která je vkusně zakomponovaná do pokoje.

Koupelna je spojena se sociálním zařízením, opět vkusné vybaveno. V místnosti se nachází i příprava pro připojení pračky.

Střídmou luxusnost tohoto bytu podtrhuje nejen příjemné působící parketová podlaha a dřevěná okna ale hlavně balkon s pěkným výhledem a s možností relaxace.

Byt a tím i dům se nacházejí na místě s výbornou dostupností k MHD, samozřejmostí je kompletní občanská vybavenost. Vyzdvihnout můžeme blízkost sportovišť ale i obchodních center a zdravotnických zařízení.

V poslední řadě je třeba zmínit výhodnou polohu bytu. Nachází se v širším centru města, v klidné čtvrti.  Pokud ovšem budete město chtít opustit, můžete využít nedaleké přípojky na D1 a D5.

Cena 13500/měsíc + 3000,- služby

Fotogalerie

Kontakt

michal.jost@re-max.cz

608829521

Kontaktní formulář