Byt 4+1 Rodvinovská - Prodej

Prodej bytu 4+1 na vyjímečném místě

Popis nemovitosti

Hledáte klidnou zónu v centru města, nechcete řešit každodenní parkování pro jeden nebo dva vozy? Nabízíme vám byt o dispozici 4+1, původně 3+1. Z toho vyplívá že je vlastně jen a jen na vás, jak si byt přizpůsobíte svým představám. Obytná plocha je 78 m2 a k bytu náleží i balkon který lze směle považovat spíše za malou terasu s rozlohou 16 m2. Mezi příslušenství bytu počítáme i garáž a nejméně jedno parkovací místo před domem které je chráněno závorou. Sklepní kóje je samozřejmostí. Mezi společné prostory patří běžná sušárna ale i dílna. V domě je pouze šest bytových jednotek, to je záruka klidného soužití a bezpečí. Dům se nachází v klidné lokalitě starší zástavby cca 5 minut od stanice metra Kačerov. Z balkonu je výhled do Krčského údolí. V dosahu je veškerá občanská vybavenost.
Samotný byt se momentálně skládá z obývacího pokoje, kuchyně, ložnice, dvou dětských pokojů, komory, koupelny a WC. Původní dispozice byla obývací pokoj, kuchyně, ložnice, dětského pokoje, komory, koupelny a WC. Záleží na vás jako variantu zvolíte. Majitelé započali s pomalou rekonstrukcí, kterou bohužel již nestihli dokončit a je tedy čistě na vás a vašem vkusu, jak si byt dotvoříte. Mimo elektřiny, vody a kanalizace je do domu zaveden plyn. Zde je i přímá souvislost s vytápěním, plynový kotel je v domě, a tudíž nájemníci platí jen za spotřebovaný plyn na vytápění a ohřev vody. Byt se nachází ve zvýšeném přízemí. Všechna okna jsou plastová, v ložnici bez balkónu jsou navíc vybavena bezpečnostní fólií. V chodbě jsou už předpřipraveny prostory pro vestavěné skříně.
Prohlídky se budou konat vždy v sobotu, nutno předem se objednat.

Cena 8 500 000,- Kč

Fotogalerie

Kontakt

michal.jost@re-max.cz

608829521

 

Michal Jošt

Pojďme společně prodat vaši nemovitost rychleji a za víc! Rád vám poradím také s nákupem nemovitosti. Nebojte se mě kontaktovat na mobilním čísle +420 608 82 95 21, nebo mi napište michal.jost@re-max.cz, úvodní konzultace je nezávazná a vždy zdarma. Rád vám se vším poradím a pomohu.

DOPORUČTE MĚ A STAŇTE SE DOPORUČITELEM S NÁROKEM NA ODMĚNU. POKUD SE VÁMI DOPORUČENÁ ZAKÁZKA REALIZUJE, BUDE VÁM PO PODPISU KUPNÍ SMLOUVY VYPLACENO 10 000,-Kč.

A teď něco o mě

 

Pocházím z Východních čech, mým rodným městem je Jičín. Od dětských let však bydlím v Praze. Od chvíle kdy jsem kupoval byt pro sebe a svou rodinu, mě začalo zajímat vše co se točí kolem realit a zároveň mne baví setkávat se s lidmi. Dlouho jsem se rozhodoval ale nakonec byla volba jasná. Proto jsem se stal realitním makléřem.

Od začátku své působnosti na realitním trhu jsem makléřem jedné z největších světových realitních společností REMAX .

Nejen prácí je ale člověk živ. Samozřejmě i já se snažím věnovat se rodině a svým koníčkům. Mezi největší záliby po mé rodině patří lední hokej. Chodím si pravidelné záhrát s partou kamarádů. Chytám v bráně a musím podávat plný výkon aby jsme dosáhli vítězství.

S úžasnou partou lidí, pořádáme řadu let akce pro děti. Děti jsou jsou perfektním lakmusovým papírkem kvality vaší práce. dají vám hned vědět jestli se baví nebo nudí. Musíte tedy dělat vše naplno.

Pokud to tedy shrnu, vše co dělám, dělám s plným nasazením. Pojďme tedy spolu spojit síly a já vám garantuji, že stejně jako při práci pro děti nebo v hokeji pro vás pojedu naplno a spolu vychytáme nejlepší možnou cenu.

 

 


Michal Jošt

Kontaktní formulář