Chata - Malá Hraštice

Chata v blízkosti Prahy, v lesích nedaleko Slap. Cena 3 500 000,-  

 

 

REZERVACE

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji chatu v Malé Hraštici. Hledáte prostornou chatu s přiměřeným pozemkem nedaleko Prahy? Chcete zde trávit víkendy nebo dovolenou? Pak je tahle nemovitost to co hledáte. Chata se nachází nedaleko obce Malá Hraštice v okrese Příbram, zhruba 35 minut od Prahy. Celá chatová oblast je umístěna mezi lesy. Nedaleko se nachází vodní nádrž Slapy. Obytná plocha 98m2, plocha pozemku 501m2.
Chata byla postavena v roce 1979, hned ale v roce 1981 prošla větší úpravou tak aby splnila nároky rodiny s dětmi. Celá nemovitost je postavena betonových základech na které navazuje ocelová konstrukce s podezdívkou a následné doplněna dřevěnou výplní. V posledních dvou letech majitel provedl rozsáhlou rekonstrukci. Je kompletně předělané horní patro, kde je možno celý prostor ještě přepažit a vytvořit například dva pokoje pro děti. Samozřejmostí je kompletně nová střecha a okna v patře.
Spodní patro je výborném stavu . Skládá se ze vstupní chodby, společného obývacího pokoje a jídelny, ložnice , kuchyně a sociálního zařízení.
K chatě náleží i vlastní studna, septik a el. proud 380V. Ze studny je zavedena voda do kuchyně a koupelny. Voda je užitková. Na pozemku je i malá plechová garáž, která je využívaná jako dílna a betonový gril.
Chata i pozemek je osobním vlastnictví. Chata bude volná od srpna, v případě rychlého jednání je možná domluva o dřívějším uvolnění. Vybavení chaty je na domluvě majitele a kupujícího. Bližší informace u makléře. Prohlídky budou probíhat po předchozí domluvě. Vlastník si vyhrazuje právo výběru kupce, při větším počtu zájemců může být vypsaná aukce.

Fotogalerie

Kontaktní formulář