O mně

 

Práce realitního makléře mě baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Točím video prohlídky, využívám profesionálního fotografa, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Záleží mi na odvedení špičkové práce a na spokojenosti klienta. A dbám na svém dobrém jménu a pověsti. Za mě pak hovoří reference spokojených klientů. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, nebojte se mě kontaktovat na mobilním čísle +420 608 82 95 21, nebo mi napište jostreality@gmail.com  úvodní konzultace je nezávazná a vždy zdarma. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Prodáváte svou nemovitost, potřebujete zjistit její cenu? Potřebujete nacenit svou nemovitost za účelem dědického řízení? Nechcete mít starosti s prodejem - přenechte starosti mě. Já se o prodej vaší nemovitosti postarám k vaší spokojenosti. Cílem je co nejrychlejší prodej za co nejvyšší cenu a hlavně bezpečně.

DOPORUČTE MĚ A STAŇTE SE DOPORUČITELEM S NÁROKEM NA ODMĚNU. POKUD SE VÁMI DOPORUČENÁ ZAKÁZKA REALIZUJE, BUDE VÁM PO PODPISU KUPNÍ SMLOUVY VYPLACENO 10 000,-Kč.

 Michal Jošt

Průběh prodeje

První část

Ještě nejste rozhodnuti? Zavolejte mi a můžeme se sejít u kávy. Probereme Váše možnosti při prodeji nemovitosti. První konzultace je vždy zdarma.

Druhá část

Naceníme Vaší nemovitost k prodeji, nebo pro potřebu notáře v dědickém řízení. Zařídíme nafocení nemovitosti, 3D plánek a právní servis.

Třetí část

Zajistíme komplet servis spojený s prodejem Vaší nemovitosti. Inzerce, prohlídky nemovitosti, zápis na KN, předání nemovitosti .

V případě že doporučíte ve vašem okolí aby se prodala nemovitost s naší pomocí, i Vám náleží doporučitelská provize.

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stáhněte si zdarma

7 chyb při prodeji nemovitosti

zpracováním osobních údajů