Prodej 2kk s garážovým stáním

Libuš - Praha 4,

Cena 5 250 000,-

Popis nemovitosti

Nabízíme prodej bytu 2+kk s garážovým stáním v suterénu domu. Byt má rozlohu 58m2 a náleží k němu i malý balkon. Západní orientace bytu nám slibuje dostatek slunce po celý den . Zvláštností toho bytu je šatna o rozloze přes 6m2. Její využití je jen na vás. Chcete-li jí využít pouze jako šatnu nebo jí spojit s úložným prostorem na trvanlivé potraviny, prostoru je dost. Kuchyňský kout je vybaven varnou deskou, troubou, myčkou a lednicí.
Ložnice poskytuje dost prostoru nejen pro postel ale i pro úložné prostory nebo koutek pro potomka. Samozřejmostí jsou plastová okna které si můžete dovybavit roletami dle svého vkusu.
Samozřejmostí je sociální zařízení a prostorná koupelna. Vše doplňuje prostorově velkorysá chodba. Výtahem který se nachází na chodbě v blízkosti bytu sjedete přímo do garáží , kde bude v bezpečí váš vůz.
Dům v kterém se byt nachází, najdete v obci Libuš v katastru Prahy 4. V blízkosti najdete MHD kterým se rychle dostanete do centra ale i mimo Prahu . Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti . Do budoucna můžete počítat i s blízkostí metra trasy D.
Prohlídky se konají každou sobotu od 14 hodin nebo na vyžádání. Na prohlídky je nutno se objednat.V případě více zájemců může být uspořádána aukce.

Fotogalerie

Kontakt

mob: 608 829 521

Email: michal.jost@re-max.cz

 

 

Michal Jošt

Pojďme společně prodat vaši nemovitost rychleji a za víc! Rád vám poradím také s nákupem nemovitosti. Nebojte se mě kontaktovat na mobilním čísle +420 608 82 95 21, nebo mi napište michal.jost@re-max.cz, úvodní konzultace je nezávazná a vždy zdarma. Rád vám se vším poradím a pomohu.

DOPORUČTE MĚ A STAŇTE SE DOPORUČITELEM S NÁROKEM NA ODMĚNU. POKUD SE VÁMI DOPORUČENÁ ZAKÁZKA REALIZUJE, BUDE VÁM PO PODPISU KUPNÍ SMLOUVY VYPLACENO 10 000,-Kč.

A teď něco o mě

 

Pocházím z Východních čech, mým rodným městem je Jičín. Od dětských let však bydlím v Praze. Od chvíle kdy jsem kupoval byt pro sebe a svou rodinu, mě začalo zajímat vše co se točí kolem realit a zároveň mne baví setkávat se s lidmi. Dlouho jsem se rozhodoval ale nakonec byla volba jasná. Proto jsem se stal realitním makléřem.

Od začátku své působnosti na realitním trhu jsem makléřem jedné z největších světových realitních společností REMAX .

Nejen prácí je ale člověk živ. Samozřejmě i já se snažím věnovat se rodině a svým koníčkům. Mezi největší záliby po mé rodině patří lední hokej. Chodím si pravidelné záhrát s partou kamarádů. Chytám v bráně a musím podávat plný výkon aby jsme dosáhli vítězství.

S úžasnou partou lidí, pořádáme řadu let akce pro děti. Děti jsou jsou perfektním lakmusovým papírkem kvality vaší práce. dají vám hned vědět jestli se baví nebo nudí. Musíte tedy dělat vše naplno.

Pokud to tedy shrnu, vše co dělám, dělám s plným nasazením. Pojďme tedy spolu spojit síly a já vám garantuji, že stejně jako při práci pro děti nebo v hokeji pro vás pojedu naplno a spolu vychytáme nejlepší možnou cenu.

 

 


Michal Jošt

Kontaktní formulář