Prodej - 3+kk, Bartákova P4

Krč - Praha 4, Cena 5 390 000,-

Popis nemovitosti

Nabízíme  k prodeji byt 3+kk/L o rozloze 55 m2 s neprůchozími pokoji (obývací pokoj, dvě oddělené ložnice, kuchyň s jídelním koutem, přestavěná koupelna + WC / zděné bytové jádro /, předsíň, plovoucí podlaha a dlažba), plastová okna, zasklená lodžie (7 m2). Zařízení bytu: lednička, sporák s troubou, myčka, a vybavení, nutné k provozu domácnosti (vestavěné skříně, manželská postel – stačí dodat matrace). K bytu náleží i komora (1 m2), která se nachází přímo před bytem.

Byt se nachází v 6. patře, dům je udržovaný, po částečné rekonstrukci. Orientace oken VÝCHOD/ ZÁPAD.  Kolem domu je zeleň v těsné blízkosti je dětské hřiště a park, samozřejmostí je nedaleké metro a autobus. Výborná občanská vybavenost (škola školka, hobby centrum, tenisové kurty, beachvolleyball, nákupní zóny, Centrum ARKÁDY Pankrác). Byt je Ihned k dispozici.

Byt se nachází ve čtvrti Krč, která je již považována za širší centrum Prahy. Dům se ale nachází v zeleni a je tedy vhodný zvláště pro rodinu s dětmi. Výhled z okna nabízí nejen zeleň ale i úchvatný pohled na moderní dominantu Prahy tzv. „Véčko“. Prosklená lodžie vám umožní relaxaci takřka za každého počasí.

Cena 5 390 000,-

Fotogalerie

Kontakt

Mob: 608 829 521

Email: michal.jost@re-max.cz

Kontaktní formulář