ŘD 5+1 Perlitová - Pronájem

Pronájem domu v osobním vlastnictví 225 m², Praha 4 - Krč

Popis nemovitosti

Pronájem ŘD 5+1 s garáží

Potřebujete podnájem? Byt je pro vás malý nebo preferujete klid domu. Nechcete bydlet daleko od centra, ale zároveň hledáte oázu klidu ve městě? Tak zpozorněte, toto je nabídka přímo pro Vás.
Nabízíme do pronájmu řadový dům 5+1, s garáží a zahrádkou (60 m2). V přízemí se nachází vstupní chodba, na kterou přímo navazuje hala (24 m2), z které je přímý vstup na terasu, která navazuje na zahradu. V přízemí se nachází ještě garáž s přímým vstupem do domu a technologická místnost.
V 1. patře se nachází společenská část domu. Jedna polovina je věnována kuchyni (19 m2), jež lze považovat za nadstandardně vybavenou nejen technologicky ale hlavně účelností a rozvržením prostoru. Druhá polovina patra je věnována obývacímu pokoji (32 m2) s dominantním krbem, který dodává nejen teplo ale hlavně pohodu domova. Na patře je samozřejmě i sociální zařízení se sprchovým koutem.
Ve 2. patře se nachází klidová část domu. Nachází se zde tři ložnice (12 m2, 12 m2, 17 m2), které lze využít nejen k odpočinku ale třeba i jako pracovnu, nebo jako hernu pro děti. Dvě ložnice jsou částečně zařízené. Součástí jedné ložnice je lodžie s výhledem do zahrady. V tomto podlaží je také samozřejmostí sociální zařízení s vanou.
Dům je postaven tak, aby okna kuchyně a jedné ložnice směřovali na severozápad a obývací pokoj a dvě ložnice jihovýchod. Pokud disponujete dvěma osobními vozy, není problém zaparkovat druhý vůz přímo před domem. Dům se nachází v klidné ulici s minimálním provozem.
Lokalita, v které se dům nachází, nabízí vše, co v dnešní době rodina potřebuje. V blízkosti se nachází tenisové kurty a minigolf do Žlutých lázní, které jsou nejbližším centrem kultury a sportu, je to zhruba 10 minut pěšky. MHD je od domu cca 2minuty. Ze zastávky Na strží se dostanete na metro Budějovická nebo Pankrác. Tamtéž se nacházejí i nákupní centra a služby všeho druhu. Potřebujete-li jen drobný nákup, lze využít obchodu cca 5 minut od domu. Škola, školka, pošta, nemocnice a ostatní služby jsou v blízkém okolí.
Zaujala Vás tato nabídka, neváhejte mne kontaktovat a objednejte si prohlídku.

Fotogalerie

Kontakt

michal.jost@re-max.cz

608829521

Kontaktní formulář